Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

pytanie o film

użytkownik usunięty

Widziałem kiedyś film z de Funes - chyba jeszcze czarno-biały, był kierowcą taxi (chociaż tego nie jestem pewien na 100%, napewno kierowcą), jeździł po Paryżu w kółko samochodem wożąc jakichś ludzi. Prosze o pomoc. dzięki.

http://www.filmweb.pl/film/Taxi%2C+ruletka+i+corrida-1958-254906 Obstawiam Hiszpańskie wakacje. Mam nadzieję, że ;)

użytkownik usunięty
gora007

Dzięki, to chyba to, już znalazłem DVD na Allegro ;)

Żeby nie zakładać nowego tematu... Wiele lat temu oglądałam film z Louisem de Funes i pamiętam tylko nowoczesny dom (modernistyczny?), i ogród z pięknym trawnikiem z kamiennymi płytami, który przewijał się w kilku scenach i bohaterowie mogli chodzić jedynie po tych płytach (bo nie wolno deptać trawnika!). Pamiętam jeszcze młodego chłopca, w wieku około 10 lat, bodajże syna głównego bohatera.
Na pewno NIE JEST to żadem z filmów serii Żandarm, Kapuśniaczek, Skąpiec, Mania wielkości, Skrzydełko czy nóżka, Zawieszeni na drzewie, Przygody rabina Jakuba, Oskar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones