Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

Wszystkie filmy, jakie znam z Jego udziałem, znam z TVN-u. Nie interesowałam się jego karierą, ale kilka ich widziałam. Czasem mnie śmieszyły, czasem oczy wychodziły mi z orbit, że kogoś to może śmieszyć... Z tego wszystkiego nie pamiętam ani jednego tytułu tych filmów. Ale to nic. Doceniam humor :-)

tercc

znam z TVN-u? podaj mi chociaż jeden film z luisem lecący na TVN-ie

szkot7

z tego co pamiętam Jego filmy były emitowane w Telewizji Polskiej. Nie pamiętam dobrze, ale chyba na 2. programie. Ale to było dawno... Jak byłam jeszcze dzieckiem...
Teraz z tego co wiem już nie można zobaczyć jego filmów w telewizji (może się mylę. nie wiem, bo rzadko oglądam TV) .
Powiem tylko tyle, TVN woli emitować głupie "hooliwoodzkie hiciory", niż prawdziwe, dobre europejskie kino...

Mmajkoo

holliwoodzkie**

Mmajkoo

uwielbiam TVN jedyna dobra stacja potem dobra jest polsat a tvp dopiero na 3 miejscu u mnie najgorsza telewizja według mnie

szkot7

POkolenie TVN-u... no i jak się tu dziwić że w kraju jest jak jest? (bowiem za polityków odpowiadamy My, ich wyborcy).

A Louis nie każdemu podejdzie jako aktor ale też ciężko go chyba nie polubić ani trochę... przesympatycznym człowiekiem był (co przecież widać trochę w filmach ;-) ).

szkot7

Ja najbardziej lubię Canal + potem HBO a na końcu Ale Kino! A TVN-u nie znoszę - poza Kuba Wojewódzki Show nie ma tam dobrych programów

peplus

Na TVN tylko Monka oglądam i czasem jakiś film o ile się nie zrażę reklamami. Lecą tam same programy dla przygłupów i polskie seriale na zagranicznych licencjach.

tercc

przypomina mi dziadka, też miał takie wypukłe oczka ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones