Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

,,Wielki,mały człowiek",to określenie idealnie pasuje do Defunes'a .Moim zdaniem najlepszy
jak dotąd francuski aktor komediowy.Stworzył kreacje które pamięta się latami i do których
chętnie się wraca.W jego filmach nie ma nic udawanego dlatego tak przyjemnie się je
ogląda.Nie przepadam jedynie jakoś za serią ,,Żandarma...",ale inne filmy z jego udziałem
są po prostu świetne!

Olcia990

Nie kazdy komik posiada taki talent jaki mial Louis, przy jego filmach mozna sie smiac do lez - ja mam tak za kazdym razem jak widze jegoo filmy - poprostu rewelacja - uwielbiamm kazda kreacje w jego wykonaniu - geniusz jakich malo!!!!!

Olcia990

Człowiek orkiestra!Jego nastepcy wciaz brak we francuskim kinie i ogolnie w swiatowym.
Niepowtarzalny GENIUSZ!
10/10

Olcia990

W kategorii Komediowy aktor wszech czasów jest bezkonkurencyjny!! Niewiarygodna jest liczba filmów z jego udziałem! Kręcił kilka rocznie.

miszmisz

gdyby moja mama miała konto na fw, to pewnie podpisalaby sie pod Waszymi komentarzami. ja moge tylko powiedziec, ze gdyby nie ona to pewnie zadnego filmu z nim bym nie obejrzala, a tak to niektore 'musialam kilka razy ogladac.. ;)

Olcia990

Cała prawda, świetny aktor. Prowadził takie szybkie życie, aż zmarł na zawał. LEGENDA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones