Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

żaden aktor nie potrafił mnie rozśmieszyć do łez tak jak on......
kocham:*

Sol1987

...

Sol1987

U mnie podobnie. Niepowtarzalny komik.

ZupkaChinska

świetny aktor takich komedii już nie robią

Sol1987

Genialny w każdej roli. Niezapomniana mimika twarzy i poczucie humory.
Na zawsze- Król komedii.

Kraven

Dla mnie i mojego dziadka jest królem komedii.Niech spoczywa w spokoju.

Sol1987

podpisuje sie rekami i nogami ;-]

Sol1987

. . . mój także!
F E N O M E N

Sol1987

zauważcie, że w starych filmach jest brak wulgaryzmów, przekleństw, zboczonych rzeczy, występuje ogromne poczucie humoru, nawet tematyki religijne. były takie momenty, w którym zapadają w pamięć, jak np. szał Louisa z kierowcą w "Żandarm się żeni", niesamowite gagi w "Manii wielkości", jejku, w wielu filmach, mimo to pamiętamy słynne sceny. a teraz co? w nowych komediach k.... ile się da, non stop o sexie, jakoś nieszczególnie nas bawią, a po zakończeniu łatwo się zapomina. tak, te stare filmy mają swój urok, fenomen. o przygodach gapiowatego inspektora Clousealu również nie da się zapomnieć. to klasyki. patrzcie, nie ma co porównać starych komedii z nowymi. Louisa nie da sie zapomnieć. już 29 lat nie ma go na świecie, a nadal rozśmiesza... :)

użytkownik usunięty
Sol1987

Jest/był świetny najlepszy francuski Aktor zaraz obok Jeana Reno

Sol1987

Przede wszystkim to jest jeden z nielicznych komików na świecie którzy jednym ruchem,jednym skrzywieniem potrafią wzbudzac niesamowite emocje.Pozostaje dla mnie wiecznie niepokonanym magikiem gatunku komediowego.

Sol1987

Drugiego takiego człowieka nie będzie. Rzadko się zdarza żeby ktoś nie musiał mówić ani słowa a i tak rozśmieszać do łez samą mimiką twarzy ;)

reese

Ależ jest. To Rowan Atkinson! Według mnie jedyny aktor zasługujący na miano następcy Louisa De Funesa.

trancefan1986

Fakt. Szkoda tylko, że tak mało się udziela. Mógłby faktycznie zrobić podobną karierę ale jednak czegoś zabrakło.

reese

No właśnie, od premiery Johny English Reborn nie zapowiedziano żadnego nowego filmu z Atkinsonem... :(

trancefan1986

Niestety. Ale między nim a drugim pełnometrażowym Jasiem Fasolą, którego osobiście uważam za lekki niewypał też minęło sporo czasu.

Sol1987

Niepowtarzalny . :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones