Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

Jakoś pamiętam, że zaczynał się, że jechały samochody po ulicy, tam chyba były wypadki jakieś czy coś...

Kojarzy może co to?

użytkownik usunięty
Ffmat

prawdopodobnie żandarm i policjantki

Właśnie to nic z żandarmów ; /. Nie wiem czy to z tego samego filmu, ale coś kojarzę, że on chyba tańca uczył jakieś babeczki czy coś...

użytkownik usunięty
Ffmat

to było z tricardem z żandarmów i on uczył policjantkę jak sterować ruchem no i zaczeli tańczyć i ludzie zapatrzyli się na nich i stąd te wypadki. Ale to nie było na początku filmu.

Ffmat

wydaje mi się, że to może chodzić o "Człowiek orkiestra" - zaczyna się od ścigania się dwóch samochodów (żółty i czerwony), a cały film jest o Evanie Evansie, który ma zespół tancerek. Świetny film :)

izataurus

Tak, to chyba to :). dzięki hehe.

Ffmat

Tak to to.

JEzus, pamiętam jak oglądało się ten film z 10 lat temu na polsacie, jeszcze z dziadkiem, który żył wtedy...

Ffmat

a ja szukam filmu którego akcja dzieje się w samochodzie który wylądował na drzewie przy urwisku. Zdaje się że w tym samochodzie jest jego córka z chłopakiem, ale nie jestem pewien

maxizer

ok znalazłem heh film posiada banalny tytuł "Zawieszeni na drzewie" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones