Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

Jak dla mnie p.Louis powinien być wyżej w tym durnym rankingu. Nie rozumiem jak to możliwe, że taki Will Smith czy Brad Pitt są wyżej oceniani. To jest jakiś absurd!!!
Ten człowiek zasługuję na najwyższe miejsce. Jego geniusz jest nadal obecny w Jego genialnych filmach. Jego poczucie humoru i inteligenty dowcip przebijają wszystkie przewidywalne i komercyjne produkcję Hollywood.
Jak dla mnie p.Louis jest geniuszem!!! Fantastyczny człowiek.

Mmajkoo

dokładnie! Ja bardzo żałuje ze on juz nie zyje ale mimo to wszyscy pseudo aktorzy od niego uczyc sie powinni on jest geniuszem i kocham go normalnie najlepszy aktor w historii wszechczasow

Mmajkoo

Mistrz, jeden z największych aktorów w historii ziemskiej kinematografii.

Mmajkoo

Na p.Louis'a de Funès nie ma skali. Dałbym mu co najmniej 80 gwiazdek, a nie 10 :D

użytkownik usunięty
Mmajkoo

Zgadzam się z wami , on jest świetnym aktorem, uwielbiam oglądac filmy z nim w roli głównej

Mmajkoo

u Niego gra aktorska nie jest tak ważna jak Jego poczucie humoru, które uwielbiałam w dzieciństwie, uwielbiam teraz i będę uwielbiała nawet w wieku 70 lat (o ile dożyję) ;D
Obłędny człowiek!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones