PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267815}

Pozwolenie na zemstę

La vendetta
6,6 85
ocen
6,6 10 1 85

Pozwolenie na zemstę
powrót do forum filmu Pozwolenie na zemstę

Ma ktoś może ten film? Nawet w wersji francuskiej? Znalazlem
do niego napisy ang a filmu nie moge znalezc:/

portovega

Na ch*mikuj jest i po włosku i po francuzku jak nie znajdziesz to poszukam sposobu na wklejenie tu linka
Błagam skąd wziąłeś napisy ?! podasz stronkę ? ja z chęcią przetłumacze

ocenił(a) film na 7
MygyBulla

Podesłał Ci może te angielskie napisy?

mcl87_2

nie

ocenił(a) film na 7
MygyBulla

Jeśli Cię to interesuje, to skończyłem go tłumaczyć:


https://youtu.be/1L1s7Hdlqhc

mcl87_2

super <3 Dziękuję, super sprawa!

mcl87_2

ile Ci to zajęło?

ocenił(a) film na 7
MygyBulla

Jakoś 3 tygodnie, jak napisałem wcześniej tłumaczyłem z włoskich i rumuńskich napisów dostosowanych do włoskiej wersji językowej oraz właśnie z włoskiej, rosyjskiej i francuskiej wersji językowej przy użyciu tłumacza Google oraz ogólnie internetu, ale przede wszystkim wyszukiwałem dźwiękiem w tłumaczu Google lub wpisywałem słowa, które zasłyszałem, odgadywałem ich pisownię, itd. Nie znam żadnego z tych języków, a francuski ma sporo niemych głosek, ponadto w filmie pojawia się w małej ilości język korsykański, który jednak jest w jakimś stopniu przemieszaniem włoskiego z francuskim, także było z tym trochę zabawy, ale myślę stworzyłem przyzwoite tłumaczenie, a błędy które na pewno są jednak nie zaburzają odbioru filmu, to niuanse. We włoskiej wersji dialogi bardzo pozmieniano, dodano je nawet w miejscach kiedy nikt nic nie mówi i w ogóle nie rusza ustami. :) Także profesjonalni tłumacze potrafią bardzo luźno do tego podchodzić. Rosyjska wersja jest dość wiernie przetłumaczona, także była bardzo pomocna. Na koniec przerobiłem film na format kadru 16:9, bo oryginalnie był nagrany w 4:3, ale anamorficznie (panoramicznie), więc dało się to zrobić bez większej szkody dla filmu i jest tylko minimalnie przycięty, choć akurat dekompresje i ponowne kompresje pogorszyły trochę jakość obrazu.

ocenił(a) film na 7
portovega

Pewnie nie masz już tych angielskich napisów? Mam film w wersji francuskiej i staram się go przetłumaczyć z włoskich i rumuńskich napisów, a także z wersji z rosyjskim lektorem. Problem w tym, że wersja filmu z włoskim dubbingiem, do której zrobiono napisy włoskie i rumuńskie ma trochę pozmieniane dialogi, a niektóre kwestie w ogóle zostały dodane z kosmosu, bo w wersji oryginalnej francuskiej ich nie ma. W każdym razie nie znam innych języków obcych poza angielskim i trochę się z tłumaczeniem tego filmu męczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones