PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30779}

Oskar

Oscar
7,5 14 655
ocen
7,5 10 1 14655
Oskar
powrót do forum filmu Oskar

jest po prostu fantastyczna! Nie ma drugiego takiego komika. Genialny.

ocenił(a) film na 8
Saint_Dumas

Gdzie On rozciągał ten nos, w którym momencie, bo nie kojarzę?

van_der

W scenie, kiedy dowiaduje się o podmienionych walizkach. Wszystko się dzieje przy jego żonie, córce i niedoszłym zięciu: https://www.youtube.com/watch?v=qrHvCPt3B8Q

Saint_Dumas

Święte słowa, ta strona bez wątpienia jest jedną z tych scen które pamięta się zaraz po seansie i długo potem

maciekb80

i to jest magia prawdziwych komedii... prosta fabuła poprowadzona w mistrzowskim stylu i jedna scena która potrafi rozbawić widza do łez. coś pięknego!!!!!

Saint_Dumas

Strona=scena

Saint_Dumas

Ja traktuję tę scenę jako coś w rodzaju tabletki - gdy mam blisko siebie kogoś z rodziny smutnego, to mówię mu o tej scenie, nawet sam trochę ją gram albo pokazuję (mam ją zarchiwizowaną, w pliku) - rozradowuję nią. Kto wie, może u Boga, w Niebie, będziemy mieli różne odmiany Radości, w tym także taką absurdalno-groteskową (pamiętam, jak pewien błazen cyrkowy występował przed Janem Pawłem II, a ten śmiał się serdecznie - tu Louis de Funes błaznuje, ale jak... aż nasze porozłączane neurony potrafią wygenerowac nowe synapsy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones