PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30780}
7,2 4 606
ocen
7,2 10 1 4606
Człowiek z tatuażem
powrót do forum filmu Człowiek z tatuażem

"Jeśli pan pozwoli, zaczniemy zwiedzanie od fundamentów romańskich - bardzo ciekawych z punktu widzenia archeologicznego."
Hahaha, jw - REWELACJA!
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
cff

Dobre to było. :D Mi się w ogóle podobała lokalizacja - wspaniały zamek. Nie wiem jakim cudem nakręcili tam film, zwłaszcza sceny z niszczeniem muru. Jako zabytek z pewnością jest pod ochroną.

cff

"archeologicznego" - architektonicznego chyba...choć mogę się mylić.
Potwierdzam, super film. Widziałem go juz wiele razy i nadal mnie bawi. Jeden z najlepszych filmów z Louisem.

ocenił(a) film na 8
kendo777

Ja też słyszałem "archeologicznego", więc coś na rzeczy musi być.

Shape

na pewno było "archeologicznego";) Myślę,że dziadkowi chodziło po prostu o te lochy, które były pod ziemią w sumie.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
kendo777

Zgadza się, architektonicznego. Tę kwestię wypowiedział gdy oprowadzał po lochach detektywów i później młodego dziennikarza. A co do filmu, jest super. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
arestrojmiasto

No przecież wszyscy mówią archeologicznego. Jesteś w mniejszości. :P

ocenił(a) film na 7
Shape

Właśnie specjalnie sprawdziłem - wg wersji z lektorem cytat brzmi: "Jeśli pan pozwoli, zaczniemy zwiedzanie od fundamentów romańskich - bardzo ciekawych z punktu widzenia architektonicznego."

ocenił(a) film na 5
gisby

Też potwierdzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones