PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30780}
7,2 4 606
ocen
7,2 10 1 4606
Człowiek z tatuażem
powrót do forum filmu Człowiek z tatuażem

Jean Gabin vs Luis de Funes,. który lepszy w tym filmie???

ocenił(a) film na 10
szponter

ODPOWIEDŻ PROSTA
Luis de Funes

Choć swoją drogą Jean Gabin to ikona francuskiego kina, szkoda że z jego dorobku w Polsce jest znany tylko z tej roli.

ocenił(a) film na 7
lukasz78902

Szczerze masz rację. Nie pamiętam filmów z jego udziałem z lat młodości.

ocenił(a) film na 10
szponter

Na planie o mało co się nie pozabijali...
Louis de Funes eksperymentował, myślał o każdym ruchu swojej ręki, kręcił po 15 dubli aż był zadowolony w 100% ze swojej pracy, natomiast Gabin dokładnie trzymał się tekstu i wskazówek reżysera i doprowadzało go do szału powtarzać 15 razy tą samą scenę.
Każdy z nich myślał tylko o sobie i to widać na ekranie, ale czyni to film jeszcze lepszym.

Obaj znakomici, znakomita jest też muzyka do filmu...

ocenił(a) film na 7
catrine1

W takim razie wiadomo dlaczego Gabin był tak bardzo autentyczny - w opieprzaniu postaci granej przez de Funesa. :)

ocenił(a) film na 7
catrine1

Skąd masz takie informacje?

ocenił(a) film na 8
szponter

Louis de Funes.

ocenił(a) film na 5
szponter

De Funes - po wieki!

regan_5000

tez tak mysle,wspanialy genialny aktor ,po tylu latach moje dzieci z epoki iphona,facbooka itd z nuta niecheci zasiadly by ogladac pare filmow z De Funesem bo za stare kino i do tego Francuskie ogolnie bleee i ku ich zdziwieniu smiali sie szczerze.Dlatego jego talent jest tak wielki,ponad czasowy.

ocenił(a) film na 7
kgkarina33

Mam podobnie. Śmiałem się jako dzieciak, i po latach i ja i moje dzieciaczki. Zawsze w niedzielę coś z tym aktorem leciało w TV. Muszę obejrzeć wszystkie filmy jeszcze raz, a za kilka lat znowu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones